MEMBRANA OSMOTYCZNA OSMOZA OSMOTEC 200 GPD PASUJE DO STANDARDOWEJ OBUDOWY
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: M200-O
Opis
M200-O Membrana OSMOTEC do systemów odwróconej osmozy. Dzięki standardowym wymiarom membrana pasuje do wszystkich systemów odwróconej osmozy, zarówno osmoz akwarystycznych jak i wszystkich domowych osmoz w wersjach spożywczych.
Membrany marki OSMOTEC to nowe rozwiązanie na rynku, w ekonomicznej cenie otrzymujecie Państwo membranę wysokiej jakości, trwałą o parametrach pracy znanych z innych dużo droższych membran.
Membrana osmotyczna zatrzymuje do 99% znajdujących się w wodzie zanieczyszczeń. Skutecznie usuwa szkodliwe substancje organiczne i nieorganiczne, metale ciężkie oraz niektóre bakterie i wirusy. Nie należy używać jej do wody pochodzenia nieznanego lub zanieczyszczonej mikrobiologicznie.
Każda membrana sygnowana jest indywidualnym numerem seryjnym, procedura ta umożliwia stałą kontrolę jakości i natychmiastową eliminację wszelkich prób podszywania się pod producenta.
Dane techniczne:
- Wysokość: 12"
- Średnica: 2"
- Max trwałość: 6 lat *
- Tolerancja chloru: 0 ppm
- Ciśnienie pracy: 2,8 - 6 bar
- Max wydajność: 100 GPD/ do 740 L/24h
- Temperatura pracy: 2-42 °C
- Wymagany ogranicznik/ restryktor: 1000
* W zależności od zanieczyszczenia wody
Wymieniając membranę warto wymienić również ogranicznik przepływu QOG1000 dostępny na naszych innych aukcjach. Wydłuży to znacząco żywotność nowej membrany.
Szybka wysyłka
Obsługa klienta
Wysoka jakość
Sklep stacjonarny